роботи vs coronavirus

Коли пандемія охоплює світ, людям можна пробачити, що вони зовсім забули про іншу загрозу життєвому шляху людства – підйом роботів.

На краще чи гірше, роботи збираються замінити багатьох людей на своїх робочих місцях, вважають аналітики, і спалах коронавірусу прискорює процес.

“Люди зазвичай кажуть, що хочуть бачити інших людей у своїх взаємодіях, але” Ковід-19 “це змінив”, – каже Мартін Форд, футурист, який писав про те, як роботи будуть інтегруватися в економіку в найближчі десятиліття.

“[Covid-19] збирається змінити вподобання споживачів і реально відкрити нові можливості для автоматизації.”

Великі та малі компанії розширюють те, як вони використовують роботів для збільшення соціальної дистанції та скорочення кількості персоналу, якому доводиться фізично приходити на роботу. Роботів також використовують для виконання роботи, яку працівники не можуть виконувати з дому.

коронавірус Україна

Walmart, найбільший ритейлер в Америці, використовує роботів для очищення підлоги.

Роботи в Південній Кореї використовувались для вимірювання температури та розповсюдження дезінфікуючих засобів для рук.

Оскільки фахівці з охорони здоров’я попереджають, що до 2021 року можуть бути вжиті деякі заходи, введені нові правила щодо взаємодії працівників на виробництвах та підприємствах, роботи-робітники можуть користуватися більшим попитом.

Компанії, що виробляють роботів для автономного обприскування, знезараження, очищення – отримали великий попит на їх продукцію.

UVD Robots -Данський виробник роботів з ультрафіолетовими дезінфеторами доставив сотні своїх машин до лікарень Китаю та Європи.

Кафе, піцерії та ресторани, які пропонують доставку їжі на виїзд, також почали використовувати цих роботів.

Експерти кажуть, що коли більше підприємств відкриється, ми можемо очікувати подальшого впровадження цієї технології – ви можете побачити роботів, що чистять ваші школи чи офіси.

За словами футуриста Мартіна Форда, використання роботів у світі Post Covid-19 також дає деякі маркетингові переваги.

“Люди вважають за краще їхати в місце, де є менше працівників і більше машин, оскільки вони відчувають, що вони можуть знизити загальний ризик”, – пояснює він.

“Клієнти тепер більше дбають про свою безпеку та безпеку працівників”, – каже Блейк Морган, автор “Замовника майбутнього”.

“Рух до автоматизації може зберегти їх здоровішими, і клієнти будуть винагороджувати компанії, які роблять це”.

Роботи допомагають дотримуватись соціальної дистанції

Мережі швидкого харчування, такі як McDonald’s, вже протестували роботів як кухарів та офіціантів.

robotics Україна

На складах Amazon та Walmart для підвищення ефективності вже використовувались роботи. У спалаху Covid-19 обидві компанії збільшують використання роботів для сортування, доставки та упаковки.

Роботів дорожче створювати та інтегрувати в бізнес, але як тільки вони працюють, роботи, як правило, дешевші, ніж люди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *